Wybielanie zębów

Pragniesz mieć na nowo piękny uśmiech? Zabieg wybielania zębów to idealne rozwiązanie, który z każdym rokiem cieszy się wśród naszych klientów coraz większym zainteresowaniem. Dzięki stosowanej przez nasz gabinet stomatologiczny metodzie wybielania zębów uzyskasz szybsze, skuteczniejsze i bezpieczniejsze rezultaty niż w przypadku tradycyjnej metodzie wybielania zębów.
Wybielanie zębów Jarocin

Biały uśmiech to najpiękniejsza ozdoba, sprawiająca, że wyglądamy zdrowo i promiennie. Najprostszą metodą na uzyskanie idealnego uśmiechu jest wybielanie zębów. Wymaga ono zaledwie jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym! Wybielanie zębów pozostawia je rozjaśnionymi nawet o kilka odcieni, a przy tym jest w pełni bezpieczne. Jest to idealne rozwiązanie, gdy zęby straciły jasny kolor, bądź ich naturalnych odcień jest niezadowalający. Warto też pamiętać, że uzębienie z czasem ciemnieje wskutek częstego picia kawy i herbaty, niektórych napojów, palenia papierosów czy po prostu upływu czasu.

Wybielanie zębów u dentysty doskonale radzi sobie z wszelkimi przebarwieniami. W naszym gabinecie stosujemy metodę gabinetową Opalescence Xtra Boost.

Jak wybielić zęby?

Choć w internecie można znaleźć wiele sposobów na to, jak wybielić zęby, najlepiej w tym przypadku oddać się w ręce profesjonalistów. Wybielanie zębów w gabinecie zawsze daje oczekiwane efekty, a co najważniejsze jest w pełni bezpieczne. W gabinecie Stomatologia Pajdowscy korzystamy ze specjalnego żelu wybielającego o wysokim stężeniu. Preparat, z którego korzystamy, nie wymaga naświetlania. Może on posłużyć do wybielania pojedynczych zębów, całych łuków lub jedynie fragmentów zębów. Co ważne, kolor po użyciu preparatu ulega rozjaśnieniu jeszcze przez czas od 12 do 24 godzin po zabiegu.

Przed zabiegiem wybielania zawsze sprawdzamy stan zębów pacjenta pod kątem szczelności wypełnień oraz osadów czy kamienia. W niektórych przypadkach niezbędne okazuje się poprawienie wypełnień czy piaskowanie i skaling. Wybielanie przeprowadzamy wyłącznie na zdrowych zębach!

Czy wybielanie zębów boli?

Wielu pacjentów ma obawy dotyczącego tego, czy wybielanie zębów boli. Otóż nie jest ono bolesne, jednak w przypadku bardzo wrażliwych zębów może wywołać delikatny dyskomfort. Nie można go jednak nazwać bólem. Pewna nadwrażliwość może utrzymać się również po zabiegu, jednak dość szybko ustępuje i nie należy się nią niepokoić. Zatem podkreślamy ponownie, że odpowiedź na pytanie, czy wybielanie zębów boli, jest negatywna.

Ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty?

Zazwyczaj to, ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty zależne jest od zastosowanej metody. W naszym gabinecie stosujemy żel wybielający Opalescence Xtra Boost, a koszt całego zabiegu to 700 zł. Warto jednak uwzględnić, że po za tym ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty, należy czasami doliczyć jeszcze koszt wcześniejszego ewentualnego leczenia jeśli, któryś z zębów będzie tego wymagał.

Zalecenia po wybielaniu zębów

Po wybielaniu zębów należy stosować tzw. białą dietę. Oznacza to, że na pewien czas trzeba zrezygnować z barwiących pokarmów, w tym z wina, herbaty, kawy, porzeczek, wiśni, jagód, pomidorów, marchewki oraz przypraw takich jak curry czy kurkuma. Niewskazana jest także wołowina, cielęcina, wieprzowina i dziczyzna.

W razie pytań związanych z tym, jak wybielić zęby w naszym gabinecie, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Rejestracja
Jeżeli potrzebujesz pilnej pomocy stomatologicznej – dzwoń i umów się na wizytę w naszym gabinecie.

Umów się na wizytę

  Cennik
  Wybielanie metodą gabinetową Prevdent - sesja wybielania lampą wraz z regeneracją szkliwa i znoszeniem nadwrażliwości
  1800 zł
  Licówka
  2000 zł
  Licówka premium (ręcznie napalana)
  2200 - 2500 zł
  Odbudowa startych zębów metodą injection moulding technique
  1000 – 1500 zł

  Opinie klientów

  wyznacz trasę
  Umów wizytę